Latvijas futbola virslīga

Intervija ar Spartaka ģenerāldirektoru Edgaru Gauraču

Latvijas futbola virslīga. FK "Jelgava" - FK "Spartaks"

Latvijas futbola virslīga. FK "Jelgava" - FK "Spartaks". Spēles momenti

FK «Jelgava» futbolisti gūst piecus vārtus uzvarā pār bronzas pretendenti «Spartaku». Svarīgākās epizodes

FK "Jelgava" futbolisti sestdien ar 5:2 mājās pieveica Jūrmalas "Spartaku", mazinot pieveikto sāncenšu izredzes Latvijas futbola virslīgas sezonu noslēgt 3.vietā.

Divus vārtus uzvarētājiem guva otrajā puslaikā uz maiņu laukumā nākušais Maksims Marusičs.

FK "Jelgava" atklāj rezultātu

Jelgavnieki 15.minūtē veiksmīgi izpildīja soda sitienu, pēc kura bumba no vārtu priekšas atrada ceļu tīklā. Vārtu guvums tika ieskaitīts Staņislavam Mikicejam.

Maksimu Votinovu nogāž "Spartaka" soda laukumā

Laba iespēja divkāršot mājinieku pārsvaru bija Maksimam Votinovam 20.minūtē, taču viņu soda laukumā nogāza Gints Freimanis, bet tiesnesis 11 metru soda sitienu nepiešķīra.

Maksims Votinovs panāk FK "Jelgava" 2:0

Otro vārtu guvumā Jelgavas komanda izmantoja viesu vārtsarga Vitālija Meļņičenko kļūdu, ievadot bumbu ar roku spēlē. Bumba ātri atgriezās pie Votinova, kurš precīzi sita garām bezpalīdzīgajam vārtsargam, panākot 2:0.

Intervija ar Edgaru Gauraču

"Spartaka" ģenerāldirektors Edgars Gauračs puslaika pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā pauda pārliecību, ka komandai nav zudušas izredzes uz uzvaru, tādēļ jūrmalniekiem otrajā puslaikā jāsasparojas.

Mate Cincadze ar tālu sitienu panāk FK "Jelgava" 3:0

Jelgavnieki gan parūpējās par citu scenāriju - Mates Cincadzes tālšāviens vārtu tālajā stūrī otrā puslaika sākumā nodrošināja mājiniekiem jau trīs vārtu vadību.

Igors Tarasovs gūst pirmos vārtus "Spartakam"

Viesi gan spēja revanšēties 53.minūtē - ar galvu pēc soda sitiena bumbu vārtos ievirzīja Igors Tarasovs.

Nemanja Belakovičs realizē "Spartakam" 11 metru soda sitienu

Otrajā puslaikā FK "Jelgava" spēlētāji arvien vairāk kļūdījās, dodot iespējas pretiniekiem. Par spēli soda laukumā ar roku 76.minūtē tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu, ko realizēja Nemanja Belakovičs, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Maksims Marusičs revanšējas ar 11 metru sitienu "Spartaka" vārtos

Toties "Jelgavas" ātrā uzbrukumā soda laukumā ieskrēja Maksims Marusičs, kur tika nogāzts. Marusičs 84.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un nostiprināja mājinieku pārsvaru.

Maksims Marusičs gūst FK "Jelgava" piektos vārtus

Marusičs arī pielika punktu ar piektajiem vārtiem. Mača kompensācijas laikā Meļņičenko atvairīja Dāvja Indrāna sitienu, bet klāt jau bija Marusičs.

FK "Jelgava" vārtsargs Vladislavs Kurakins pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komanda pirmajā puslaikā kontrolēja spēles gaitu, bet pēc pārtraukuma centās spēlēt no aizsardzības. Kurakinam otrajā puslaikā darba nav trūcis, bet vārtsargs atzina, ka izcīnītā uzvara ir galvenais.

Pārliecinošie virslīgas līderi "Riga" FC sestdien nespēlē, taču neklātienē varēja vēlreiz kļūt par valsts čempioniem, ja viņu tuvākie konkurenti RFS viesos nespētu pieveikt "Valmiera Glass/ViA" futbolistus. Tomēr RFS uzvarēja ar 3:1, tādējādi vismaz teorētiski arvien pretendējot uz zeltu.

FK "Liepāja" sestdien ar 2:1 mājās pārspēja "Metta" futbolistus, bet BFC "Daugavpils" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 pret FK "Ventspils".

Turnīra tabulas galvgalī līderiem "Riga" FC ir astoņu punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kas turklāt aizvadījuši divas spēles vairāk. Līderu trio noslēdz FK "Ventspils" četrus punktus priekšā tuvākajiem sekotājiem Jūrmalas "Spartakam". FK "Jelgava" četras spēles pirms turnīra noslēguma ieņem 7.vietu.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.