Čempioni «Spartaks» virslīgas sezonas startā zaudē FK «Jelgava» futbolistiem

Latvijas čempionvienība Jūrmalas "Spartaks" svētdien viesos Olainē ar 0:1 zaudēja FK "Jelgava" vienībai pirmajā spēlē 2018.gada virslīgas sezonā, liecina rīkotāju informācija. Ar uzvaru turnīru sāka RFS futbolisti, kas Rīgā ar 3:1 pārspēja "Metta/LU".

FK "Jelgava" uzvaru pret savu bijušo komandu nodrošināja Vladislavs Kozlovs, gūstot vārtus 52.minūtē. Spēles turpinājums izvērsās asumiem bagāts, abām komandām kopā nopelnot astoņas dzeltenās kartītes, tiesa, rezultāts vairs nemainījās.

Savukārt RFS spēlē Rīgā divu vārtu pārsvaru pirmajā puslaikā nodrošināja komandas kapteinis Kaspars Dubra un Roberts Savaļnieks. "Metta/LU" cerības pacīnīties par neizšķirtu vairoja Tamirlana Džamalutdinova realizētais 11 metru soda sitiens 80.minūtē, tomēr jau kompensācijas laikā Roberts Uldriķis guva laukuma saimniekiem trešos vārtus.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs sestdien uzvaras izcīnīja "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils". Liepājā laukuma saimnieki ar 1:0 uzveica "Riga" FC, savukārt Ventspilī mājinieki ar 3:1 bija pārāki par debitanti "Valmiera Glass/ViA".