«Bayern» iespaidīgi uzvar «Chelsea» futbolistus, pietuvojas Čempionu līgas ceturtdaļfinālam

Minhenes "Bayern" otrdien UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla pirmajā spēlē uzvarēja Londonas "Chelsea", bet "Barcelona" viesos cīnījās neizšķirti ar "Napoli". "Bayern" Londonā uzvarēja ar rezultātu 3:0, sperot platu soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

Jau pirmajā puslaikā minheniešiem bija pāris labas iespējas gūt vārtus, taču viesi pirmo reizi izcēlās 51.minūtē, kad ātru pretuzbrukumu pēc Roberta Levandovska piespēles noslēdza Seržs Njabrī. Trīs minūtes vēlāk "Bayern" vārtsargs Manuels Noiers iesāka uzbrukumu no sava laukuma gala un pēc četrām piespēlēm Njabrī, vēlreiz asistējot Levandovskim, panāca 2:0.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 14.minūtes, Alfonso Deiviss devās reidā pa kreiso malu un aizskrēja no pāris pretiniekiem. Kanādietis piespēlēja uz vārtu priekšā, Levandovskim raidot bumbu tīklā. "Chelsea" nedienas turpinājās, un septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Markoss Alonso par rupju pārkāpumu saņēma sarkano kartīti, atstājot londoniešus desmit vīru sastāvā.

Tikmēr Neapolē vietējās "Napoli" komandas un "Barcelona" duelis noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

Pirmie šajā mačā vārtus guva mājinieki - pēc Žuniora kļūdas aizsardzībā mājinieki izmantoja pretinieku apjukumu un bumbu no soda laukuma robežas tīklā raidīja Drīss Mertenss. Otrajā puslaikā, 57.minūtē, viesi izlīdzināja rezultātu. Uzbrukuma smailē nonāca Nelsons Semedu un Antuāns Grīzmans, pēc portugāļa piespēles francūzim netraucēti panākot 1:1.

Pamatlaika beigās barselonieši palika mazākumā, jo Arturo Vidals pēc brīdinājuma saņemšanas nesavaldījās un dabūja vēl vienu dzelteno kartīti. Sakrāto brīdinājumu dēļ nākamajā spēlē "Barcelona" komandai nepalīdzēs arī Serhio Buskets, turklāt savainojuma dēļ šodienas maču nepabeidza Žerards Pikē.

Atbildes mači šajos pāros notiks 18.martā, uzvarētāji divu spēļu summā iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Trešdien pirmās astotdaļfināla spēles būs Madrides "Real" - Mančestras "City" un Lionas "Olympique" dueļos.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Bergāmo "Atalanta" ar 4:1 pārspēja "Valencia", "Leipzig" ar 1:0 apspēlēja Totenhemas "Hotspur", Dortmundes "Borussia" ar 2:1 uzveica Parīzes "Saint-Germain", bet Madrides "Atletico" ar 1:0 uzvarēja pērnā gada čempioni "Liverpool".

UEFA Čempionu līgā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, bet trešo vietu ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā, kuru sāks no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.