«Bayern» Čempionu līgā turpina uzvarēt; Madrides «Real» izrauj neizšķirtu pret «Borussia»

Pašreizējā Čempionu līgas čempione Minhenes "Bayern" otrdien Maskavā uzvarēja arī otrajā A grupas spēlē, kamēr Madrides "Real" viesos spēja panākt neizšķirtu mačā ar Menhengladbahas "Borussia".

A grupas mačā Maskavā pašreizējā čempione Minhenes "Bayern" pārspēja Maskavas "Lokomotiv" ar 2:1, svinot otro panākumu divās spēlēs.

Vārtus Bavārijas lielkluba labā 13.minūtē pēc Benžamēna Pavāra piespēles no labās puses ar galvu guva Leons Gorecka, bet uzvaras "gols" 79.minūtē pēc Havi Fernandesa piespēles Džošuā Kimmiha kontā. Mājinieki vienīgos vārtus pretuzbrukumā guva 70.minūtē, kad pēc Ze Luisa piespēles bumbu vārtos iedzina Antons Mirančuks, kurš vienu sezonu aizvadījis Tallinas "Levadia" rindās.

Otrā spēlē Madrides "Atletico" savā laukumā ar 3:2 pārspēja "Salzburg".

Pēc tam, kad Markoss Ljorente 29.minūtē izvirzīja Madrides futbolistus vadībā, visi guva divus vārtus - 40.minūtē Dominiks Soboslai un 47.minūtē Mergims Beriša. Mājiniekiem uzvarēt palīdzēja divi Žuāu Feliksa vārti 52. un 85.minūtē.

Pēc divām kārtām seši punkti ir "Bayern", trīs - Madrides "Atletico" un pa vienam punktam - "Lokomotiv" un "Salzburg".

Pirmajā B grupas spēlē Doņeckas "Šahtar" noturēja neizšķirtu Kijevā mačā ar Milānas "Inter" - 0:0.

Citā grupas mačā Madrides "Real" viesos spēlēja neizšķirti ar Menhengladbahas "Borussia" - 2:2.

Mājiniekus ar diviem precīziem raidījumiem 33. un 58.minūtē vadībā izvirzīja Markuss Tirams, bet "karaliskajam" klubam izdevās izraut neizšķirtu, 87.minūtē iesitot vārtus Karimam Benzemā, bet mača kompensācijas laika trešajā minūtē acīgākais mājinieku vārtu priekšā bija Kazemiru, panākot 2:2.

Pēc divām kārtām četri punkti ir "Šahtar", pa diviem - "Borussia" un "Inter", bet pēdējā ar vienu punktu ir "Real".

C grupā pārliecinošu 3:0 panākumu viesos svinēja Mančestras "City", kas pieveica Marseļas "Olympique". Vārtus viesu labā guva Ferans Toress18.minūtē, Ilkajs Gundogans 76.minūtē un Rahīms Stērlings 81.minūtē.

Otrā grupas mačā mājās "Porto" ar 2:0 pieveica Pirejas "Olimpiakos". Vārtus mājiniekiem 11.minūtē guva Fabiu Vieira un 85.minūtē Šeržio Oliveira.

Pēc divām kārtām seši punkti ir "City", pa trim - "Porto" un "Olimpiakos", bet bez punktiem ir "Olympique".

D grupā otro uzvaru divos mačos guva "Liverpool", kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja "Midtjylland". Vārtus Anglijas čempionvienībai mača 55.minūtē guva Džugu Žota un kompensācijas laika trešajā minūtē - Mohameds Salāhs.

Otrā grupas spēlē Bergamo "Atalanta" mājās atspēlēja divu vārtu deficītu pret Amsterdamas "Ajax", cīņu pabeidzot neizšķirti - 2:2. Viesi izvirzījās vadībā ar 30.minūtē izpildīto Dušana Tadiča 11 metru soda sitienu un 38.minūtes "golu" Lasinas Traores izpildījumā. Mājinieki atspēlējās ar diviem precīziem Duvana Zapatas raidījumiem 54. un 60.minūtē.

Seši punkti turnīra tabulā ir "Liverpool", četri - "Atalanta", viens punkts - "Ajax", un bez punktiem pagaidām ir "Midtjylland".

Pārējās astoņas otrās kārtas spēles notiks trešdien.

UEFA Čempionu līgas šīs sezonas uzvarētājs tiks noskaidrots 29.maijā Stambulā, kas pagājušajā sezonā Covid-19 dēļ nevarēja uzņemt finālistes.