Futbola valstsvienības treneris Kazakevičs: Atjaunošanās fiziski sagādāja problēmas

Latvijas futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačā pirmdien piedzīvoja vēl vienu sāpīgu zaudējumu, šoreiz izbraukumā ar 1:2 zaudējot Armēnijai.

Pēc puslaika ar 1:0 priekšā bija armēņi, kuri izskatījās krietni svaigāki un fiziski gatavāki. Otrajā puslaikā Roberts Uldriķis precīzi sita ar galvu, taču vārtus neieskaitīja aizmugures dēļ. Drīz pēc tam kādā no Latvijas uzbrukumiem Roberts Savaļnieks izdarīja patālu sitienu pa vārtiem un bumba rikošetā no aizsarga lidoja vārtos. Armēņiem pamatlaika izskaņā izdevās nopelnīt 11 metru soda sitienu, kad Kristeram Toberam soda laukumā tika fiksēta spēle ar roku, un tas tika pārvērsts uzvaras vārtos.

Latvijas vīriešu futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs
00:00 / 00:28
Lejuplādēt

Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs sarunā ar "Viaplay" pārstāvjiem pauda, ka tieši fiziskā sagatavotība bijis galvenais problēmjautājums pret Armēniju. Kazakevičs noradīja, ka puišiem nepietika laika atjaunoties pēc smagās spēles, kas aizvadīta piektdien.

Latvijas izlasei nākamās Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles ieplānotas septembrī.