Pasaules čempionātu florbolā vīriešiem pārceļ uz 2021.gadu

Starptautiskās florbola federācijas (IFF) centrālā padome nedēļas nogalē nolēma 2020.gada decembrī plānoto pasaules čempionātu vīriešiem pandēmijas dēļ pārcelt uz 2021.gadu, pirmdien informēja IFF. 

Čempionāta pārcelšanu piedāvāja turnīra rīkotāji Somijā, jo arvien nav zināms, kādi decembrī varētu būt ceļošanas ierobežojumi. Pēc IFF lēmuma čempionātu pārcelt Somijas Florbola federācija vēl izvērtēs turnīra norisei piemērotāko laiku. 

Gala lēmumu par 2021.gada pasaules čempionāta kalendāru pieņems IFF centrālās padomes sanāksmē 29.septembrī.

Pēc IFF aprēķiniem, pasaules čempionāta pārcelšanas tiešā finanšu ietekmē starptautiskajai federācijai būs apmēram 200-250 tūkstošu Šveices franku (185-230 tūkstošu eiro). Tādēļ IFF plāno uz vairākiem mēnešiem ieviest dīkstāves nosacījumus sava biroja darbiniekiem, kā arī centīsies mazinās negatīvo ietekmi ar ilgtermiņa aizņēmumiem un finanšu palīdzības lūgumu Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai. 

Pasaules čempionāta norise ar Latvijas valstsvienības dalību 16 komandām Helsinkos 2020.gadā bija plānota no 4. līdz 12.decembrim. 

Jau iepriekš IFF uz vēlāku laiku pārcēla 2020.gada U-19 pasaules čempionātu sievietēm. Arī U-19 pasaules čempionātu vīriešiem plānots izspēlēt 2021.gadā, bet kvalifikācija Eiropas valstu komandām paredzēta 2020.gada novembrī Itālijā un Polijā.

IFF vēl gaida informāciju par 2021.gada pasaules čempionāta sievietēm kvalifikācijas turnīru sarīkošanas iespēju Latvijā un Polijā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Florbols
Sports
Jaunākie
Interesanti