Ziemas festivālā Ērgļos uzvaras laurus plūc Madonas Valsts ģimnāzija

Madonas valsts ģimnāzija kļuvusi par Ziemas festivāla divkārtējiem čempioniem, aiz atstājot Babītes vidusskolu un Rīgas Angļu ģimnāziju, kas ierindojās attiecīgi otrajā un trešajā vietā, informē organizatori.

Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla ietvaros Ērgļos un Viešūra kalnā noskaidroti labākie desmit ziemas sporta veidos – distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, hokejā 3x3, snovbordā, slidošanā, ragaviņu braukšanā un ziemas orientēšanās sportā, kā arī kērlingā un lielajā skolu stafetē.

Otrajā festivāla dienā skolu komandas cīnījās par godalgām hokejā un lielajā skolu stafetē. Ziemas festivālā savulaik piedalījušies tādi Latvijas elites sportisti kā Daumants Dreiškens, Kristaps Zvejnieks, Liene Fimbauere, Roberts Rode, Madara Līduma, Anete Brice un citi.

Šogad dalībnieku vidū distanču slēpošanā uzvaru guva arī olimpiete Patrīcija Eiduka, kura teica: “Novēlu ikvienam, kurš vēlas sākt sportot ziemā, nebaidīties no laikapstākļiem un trenēties tikai ar prieku, lai sasniegtu iecerēto rezultātu!”

Uzvarētāji kalnu slēpošanā: 1. grupā jauniešiem -  Edgars Žurevskis (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija), 1. grupā jaunietēm - Helēna Mūrniece (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), 2. grupā jauniešiem - Kristofers Gulbis (Rīgas Katoļu ģimnāzija), 2. grupā jaunietēm - Alise Natālija Liepiņa (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija), 3. grupā jaunietēm - Frīda Saļņikova (Siguldas pilsētas vidusskola), 3. grupā jauniešiem - Pauls Pēteris Prancāns (Siguldas pilsētas vidusskola).

Ski krosa uzvarētāji: 1. grupā jauniešiem - Niks Pļaviņš (Madonas Valsts ģimnāzija), 1. grupā jaunietēm - Laura Elizabete Kvāle (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), 2. grupā jaunietēm - Kristīne Brunere (Siguldas Valsts ģimnāzija), 3. grupā zēniem - Rainers Upenieks (Madonas pilsētas vidusskola), 3. grupā jaunietēm - Elza Bleidele (Cēsu 1. pamatskola), 4. grupa jauniešiem - Pēteris Lukstiņš (Rīgas Angļu ģimnāzija), 4. grupa jaunietēm - Evelīna Lazdiņa (Gulbenes 2. vidusskola).

Snovbordā: 1. grupā jauniešiem - Emīls Klāvs Liepiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), 1. grupā jaunietēm - Venija Amanta Ozola (Siguldas Valsts ģimnāzija), 2. grupā jauniešiem - Jānis Pundiņš (Rīgas Centra humanitārā vidusskola), 2. grupā jaunietēm - Alise Natālija Liepiņa (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija), 3. grupā jaunietēm - Taiga Apšiniece (Iļģuciema vidusskola), 3. grupā jauniešiem - Deivids Reinhards (Mārupes vidusskola).

Kērlingā uzvaras laurus plūca Babītes vidusskola, iegūstot gan 1., gan 3. vietu, otrajā vietā atstājot Rīgas Valsts 3.ģimnāziju.

Ziemas festivāla galvenais organizators Juris Titovs īpaši pateicās Ērgļu vidusskolai un brīvprātīgajiem, kā arī skolotājiem un treneriem par milzīgo aktivitāti un augstajiem rezultātiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt