Rio spēļu organizatori atvainojas aplaupītajiem olimpiešiem un tūristiem

Riodežaneiro olimpisko spēļu rīcības komiteja atvainojās sportistiem un tūristiem, kuri pēdējās dienās kļuvuši par zādzību un laupīšanu upuriem, trešdien vēstīja Ķīnas informācijas aģentūra "Xinhua". Cietušo vidū ir gan Ķīnas sportisti, gan delegācijas pārstāvji un žurnālisti.

Rīcības komitejas pārstāvis Mario Andrada pauda nožēlu, ka cietuši Brazīlijas viesi, un solīja ātri noskaidrot, vai iespējams ko no pazudušajām lietām atgūt.

"Mēs sazināsimies ar drošības dienestu, lai ātri noskaidrotu, kādēļ un kur viņi tika aplaupīti, kas pie tā vainojams un vai ir iespējams ko no nozagtā atgūt," sacīja Andrada. "Mēs rīkojamies, lai pilsēta būtu droša kopumā, nevis tikai tās olimpiskā daļa," viņš piebilda.

Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs drošības pasākumos ir iesaistīti vairāk nekā 88 000 personu, kas divreiz pārsniedz drošības personālu pirms četriem gadiem Londonas olimpiskajās spēlēs. 

Andrada mudināja sportistus un tūristus Riodežaneiro būt modriem, neskaitīt uz ielas naudu, labu fotoaparātu glabāt somā un to izvilkt tikai fotografēšanai. "Ja būsiet modri, skatīsieties apkārt un sekosiet notiekošajam, iespēja jums kļūt par upuri krasi samazināsies," drošināja olimpiskā amatpersona.

Riodežaneiro olimpiskās spēles atklās piektdien, un tās ilgs līdz 21.augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti