«Rīgas Celtnieks» handbolisti pārliecinoši uzvar «ASK/LSPA»

Latvijas vīriešu handbola čempionātā turnīra vicelīderi «Celtnieks Rīga» handbolisti svētdien tikās ar tabulas pastarīšiem «ASK/LSPA» spēlētājiem, kurā svinēja uzvaru ar 35-29.

Pēc līdzīgā spēles sākuma ap desmito minūti pēc pieprasītā minūtes pārtraukuma «Celtnieka» komanda pamazām ieguva stabilu vadību. Drīz tika sasniegts jau septiņu vārtu pārsvars, bet puslaiks beidzās 18-12 «Celtnieka» labā.

Otrajā puslaikā vicelīderi visu laiku atradās sešus līdz deviņus vārtus priekšā «ASK/LSPA» vienībai, turklāt ļaujot laukumā pabūt visiem pieteiktajiem spēlētājiem. Pēdējās 10 minūtēs favorīti gan mazliet atlaida grožus, kas ļāva pretiniekiem atpalicību mazliet sadeldēt. Iznākumu tas gan nemainīja, un «Celtnieks Rīga» svinēja uzvaru mačā ar 35-29.

“Rīgas Celtnieks” spēlētājs Ritvars Balceris pēc spēles LTV norādīja: “Es domāju, ka varētu būt fiziskais varētu būt mūsu trumpis, jo mēs pēdējās trīs nedēļas trenējāmies tieši fizisko. Un arī tas, ka šodien laukumā bija daudz otrā sastāva spēlētāju, kas gribēja sevi vairāk pierādīt. Es domāju, tas bija tas trumpis šodien.”

Pēc panākuma otrajā vietā esošie “Rīgas Celtnieks” handbolisti no līderiem Dobeles “Tenax” atpaliek par septiņiem punktiem.