Sporta ziņas

Latvijas akadēmiskās airēšanas diena

Sporta ziņas

Latvijas regbija muzejs

Pludmales svētki Lucavsalā

Pludmales spēles Rīgā kuplina dalībnieku rindas tautas sportā

Rīgas svētkos nedēļas nogalē Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risinās „BeActive Pludmales spēles”, kas ir gada vērienīgākais tautas sporta notikums pludmalē. Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) rīkotais pasākums notiek vairāk nekā 20 sporta veidos.

Organizatori aicina ikvienu iesaistīties fiziskās aktivitātēs mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens. Spēļu programmā ir gan sacensības, gan iespējas izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā.

LSFP Starptautisko programmu vadītāja Ilva Biedre intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka Pludmales spēles sarīkotas kā pasākums tautas sportā un amatieru komandām, nevis profesionāliem sportistiem, lai ikviens varētu izmēģināt savus spēkus. Sacensību programma ir pielāgota, lai varētu piedalīties pēc iespējas vairāk cilvēku. Piemēram, pludmales volejbolā sacensībās risinājās 3x3 formātā jauktajās komandās. 

Pasākuma pirmajā dienā piedalījās vairāk nekā 700 sportot gribētāju, kas iepriecināja organizatorus. Ģimenes arī tika aicinātas sacensties par galveno balvu – dalību „BeActive Pludmales spēlēs” Portugālē. 

Svētdien pludmales spēlēs paredzēts arī SUP dēļu brauciens pa Daugavu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti