Pludmales spēlēs Rīgā aicina ikvienu iesaistīties vasarīgos sporta veidos

Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies „BeActive Pludmales spēles”, kuru organizatori aicina ikvienu iesaistīties fiziskās aktivitātēs mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens. Spēļu programmā būs gan sacensības, gan iespējas izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā.

Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) rīkotajā pasākumā paredzēti arī paraugdemonstrējumi un izklaidējošas aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un ūdenī 24 sporta veidos. LSFP Starptautisko programmu vadītāja Ilva Biedre Latvijas Radio pastāstīja, ka spēļu mērķis ir prezentēt pludmales sporta veidus un atgādināt cilvēkiem, ka viņi var būt aktīvi. 

Ilva Biedre par Pludmales spēlēm RīgāInita Kresa-Katkovska

  Pludmales spēlēs paredzēts iesaistīt gan ģimenes un bērnus, gan sniegt noderīgu informāciju treneriem. 

  Iepriekš reģistrētiem dalībniekiem pludmalē notiks skrējiens un nūjošana 5 km un 10 km distancēs, pludmales volejbols, skeitbords, pludmales trīscīņa, pludmales handbols, florbols, teniss, tautas bumba, krosmintons un futbols. Savukārt ūdens sporta veidos var pieteikties sacensībām peldēšanā brīvdabas apstākļos, burāšanā, SUP airēšanā un akvatlonā.

  Jebkuru interesentu arī aicina izmēģināt interesējošo sporta veidu zinoša speciālista vadībā. Varēs izmēģināt kāpšanas sportu, petanku, virves vilkšanu un sēdvolejbolu, kā arī vērot paraugdemonstrējumus šajos sporta veidos. Vienlaikus risināsies aktivitātes ģimenēm, sacenšoties par galveno balvu – dalību „BeActive Pludmales spēlēs” Portugālē.

  Reģistrēties sacensībām var organizatoru mājaslapā līdz 12. augustam. Sporta veidu izmēģinājumiem un individuālajām aktivitātēm varēs pieteikties sacensību vietā bez iepriekšējas reģistrācijas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Sports
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti