Baltijas sieviešu basketbola līga. "TTT Rīga" - "RSU"

Pasaules kērlinga tūres posms Tukumā

Latvijas sieviešu handbola čempionāts. "Stopiņu NHK" - "Latgols"

Pērn sezonu izlaidusī «Stopiņu» handbola sieviešu komanda nonāk līderos

Sieviešu handbola čempionātā līderpozīcijā nonākusi Stopiņu komanda, kas iepriekšējo sezonu izlaida. Svētdien “Stopiņu NHK” sieviešu handbola komanda aizvadīja rezultatīvu maču ar Ludzas “Latgols” handbolistēm.

Pēc līdzīgi aizvadītajām pirmajām 15 minūtēm mājinieces pamazām ieguva nelielu, bet stabilu vadību, puslaiku pabeidzot ar 20:15 savā labā.

Pēc pārtraukuma ludzānietes, izmantojot ātros prettriecienus, samazināja atstarpi līdz diviem vārtiem, tomēr tad, pārvarējušas  krīzes brīdi, “Stopiņu” spēlētājas zaudēto atguva ar uzviju un atradās jau septiņus vārtus priekšā latgalietēm. Atlikušajā laikā nekas būtisks vairs nemainījās, un Stopiņu handbolistes svinēja uzvaru ar 35:27.

“Stopiņu NHK” handboliste Elita Ekkerte pēc spēles LTV atzina, ka pirmajā puslaikā meitenēm bijis sagurums, bet otrais puslaiks izvērties krietni labāks.

“Stopiņu” komanda četrās spēlēs guvusi sešus punktus un dala līdera godu kopā ar Salaspils vienību.