Motokrosists Karro pēc traumas atgriežas ar 14. vietu Nīderlandes "Grand Prix"

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Sezonas sākumā rokas lūzumu dziedējušais motokrosa braucējs Matīss Karro pirmdien Nīderlandē atgriezās sacensību apritē un ieguva 14.vietu pasaules čempionāta trešajā posmā prestižākajā MX1 klasē. Karro divu braucienu summā nopelnīja 10 punktu - tikpat cik 15.vietu ieguvušais vēl viens Latvijas braucējs Augusts Justs.

Valkensvārdas trasē uzvarēja itālietis Antonio Kairoli, kurš pirmajā braucienā finišēja pirmais, bet otrajā braucienā bija otrais. Beļģis Kens de Dikers uzvarēja otrajā braucienā un ieguva otro vietu summā, savukārt Krievijas motokrosa braucējs Jevgēņijs Bobriševs noslēdza laureātu trijnieku.

Latviešu konkurencē Karro bija pārāks par Justu veiksmīgāk aizvadītā otrā brauciena dēļ. Startēja arī Ivo Šteinbergs, kurš otrajā braucienā ieguva vienu punktu un posma kopvērtējumā ierindojās 25.vietā.

Pirmajā braucienā Justs finišu sasniedza 17.vietā, bet Karro - 18. pozīcijā. Vēlāk otrajā braucienā Karro izcīnīja 14.vietu, par vienu pozīciju apsteidzot Justu, turpretim Šteinbergs ieguva 20.vietu. Pirmajā braucienā Šteinbergu klasificēja 25.vietā.

MX2 klasē Latviju pārstāvēja Roberts Justs, kurš ieskaites punktus neguva un Nīderlandes "Grand Prix" vērtējumā ierindojās 36.vietā.

Karro roku salauza pirms sezonas sākuma februārī treniņā Beļģijā. Operācijā sportistam kaulus sastiprināja, bet marta otrajā pusē ārsts viņam ļāva atsākt treniņus. Traumas dēļ Karro izlaida PČ sezonas pirmos divus posmus, kas 2. un 10.martā notika attiecīgi Katarā un Taizemē. Savā "Twitter" vietnē Karro iepriekš pauda gandarījumu par atgriešanos sacensībās.

Pasaules čempionāts turpināsies ar sacensībām Itālijā 14.aprīlī.