Latvijas jaunieši izcīna sudrabu Eiropas čempionātā Latīņamerikas dejās

Latvijas duets Deniss Gudovskis un Megija Morīte Spānijas pilsētā Kambrī izcīnīja sudraba godalgas Eiropas čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās līdz 18 gadus vecu jauniešu grupā, informēja Latvijas Sporta deju federācijā. Turpat aizvadītajā Eiropas čempionātā Pasaules deju sporta federācijas (WDSF) profesionāļu divīzijā Latvijai otro vietu LA dejās nodrošināja Marts Smolko un Tīna Bazikina.

Gudovskis un Morīte, sākot no ceturtdaļfināla, visās kārtās uzrādīja otro rezultātu un pārliecinoši iekļuva finālā. Arī finālā viņi bija stabili otrie aiz Krievijas dueta Dmitrija Kuļebakina un Marijas Černihas.

Savukārt WDSF profesionāļu divīzijas Eiropas čempionātā spēcīgā konkurencē Smolko un Bazikina LA dejās 33 pāru konkurencē (15 valstis) spēja iekļūt fināla sešiniekā, kur sīvā cīņā ieguva trešo vietu. Vēl vienam Latvijas duetam Andrejam Rogovenko un Annai Vorončukai standartdejās pavisam nedaudz pietrūka līdz finālam un viņi 13 valstu 27 pāru konkurencē ieņēma 7.vietu.

Par kontinenta čempioniem kļuva dāņi Emanuels Valeri un Tanja Kehleta standartdejās un krievi Andrejs Zaicevs un Anna Kuzminskaja Latīņamerikas dejās.