Latvijas pāris iegūst sudraba godalgas pasaules čempionātā Latīņamerikas dejās

Rīdzinieki Tīna Bazikina un Marts Smolko izcīnīja otro vietu pasaules čempionātā Latīņamerikas dejās Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) profesionāļu grupā, pirmdien informēja Latvijas Sporta deju federācijā. Sudraba godalgas Smolko un Bazikina ieguva piekto reizi.

Pārliecinoši uzvarēja galvenie favorīti Gabriele Gofredo un Anna Matus no Moldovas, kuri par profesionāļiem kļuva 2018.gadā, pārejot no amatieriem.

Smolko ar Bazikinu vairākus gadus bija otrie un uz sudraba pozīciju pretendēja arī šoreiz. Par otro vietu Latvijas pārim bija sīva cīņa ar salīdzinoši nesen profesionāļos pārgājušo Krievijas duetu Kirilu Kolpašņikovu un Jūliju Remizovu, kuri kļuva par bronzas medaļniekiem. Krievijas pāris nedaudz labāko rezultātu sasniedza sambā un džaivā, bet Marts un Tīna ar lielāku starpību bija priekšā pārējās trijās dejās – ča-ča-ča, rumbā un pasodoblē.

Sacensībās Vācijas pilsētā Leipcigā startēja 14 valstu 25 pāri. Viskuplāk bija pārstāvēta Itālija ar deviņiem pāriem, bet līdzās Eiropas valstīm sacentās arī Japānas un Austrālijas dejotāji.