Latvijas handbolisti Rīgas domes kausa izcīņā tiek pie pirmās uzvaras

Latvijas vīriešu handbola izlase Rīgas domes kausa izcīņas spēlē ceturtdien Rīgā ar 25:22 spraigā mačā pārspēja Igaunijas valstsvienību un tika pie turnīrā pirmā panākuma, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem ar septiņiem iemestiem vārtiem izcēlās komandas līderis Dainis Krištopāns, bet pieci trāpījumi bija Nila Kreicberga rēķinā. Igauņiem ar septiņiem vārtiem rezultativitātes līderis bija Kristo Voika.

Punkts punktā spēle ritēja pirmajā puslaikā, kura izskaņā minimālu pārsvaru (12:11) saglabāja Igaunija. Savukārt mājinieki labāk aizvadīja mača otro pusi un pēdējās minūtēs turējās jau drošākā vadībā.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Latvijas handbolisti zaudēja Nīderlandei (24:29), bet pēdējo maču aizvadīs piektdien pret Ēģipti, kas četru komandu turnīrā vēl nav zaudējusi, jo pārspēja gan Igauniju (31:22), gan Nīderlandi (24:21).

Rīgas domes kausa izcīņā Latvijas izlase gatavojas pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas no 12. līdz 14.janvārim notiks Lietuvas pilsētā Klaipēdā.