Latvijas florbolistes zaudē pasaules čempionēm un turpinās cīņu par 5.vietu

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība trešdien Čehijā ar 2:12 piekāpās pašreizējām titula īpašniecēm un galvenajām favorītēm zviedrietēm pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, informēja rīkotāji. Latvijas izlase turnīra turpinājumā Ostravā cīnīsies par 5.vietu.

Pusfinālā par 5.vietu Latvijas izlases pretinieces piektdien būs Čehijas un Polijas spēles zaudētājas.

Latvijas izlasē vārtus ceturtdaļfināla cīņā guva Diāna Isjomina un Luīze Biļinska, kad zviedrietes jau bija nodrošinājušas 10:0 pārsvaru. Uzvarētājām trīs vārti bija Annas Vijkas rēķinā.

Grupas turnīrā Latvijas valstsvienība iepriekš piekāpās Šveicei (1:6), Norvēģijai (0:7) un Čehijai (1:12), paliekot pēdējā vietā, taču ar līdz šim vienīgo uzvaru izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pār rangā zemākas grupas uzvarētāju Slovākiju (4:3) iekļuva ceturtdaļfinālā.

Iepriekšējā pasaules čempionātā 2011. gadā Latvijas florbolistes ieņēma 7. vietu. Labākais Latvijas sieviešu izlases sasniegums ir 2007. gadā iegūtā 4. vieta.