Jātnieks Bricis uzvar Latvijas čempionātā šķēršļu pārvarēšanā

Ģirts Bricis ar zirgu Emilie Jollie nedēļas nogalē Kleistos uzvarēja Latvijas čempionātā šķēršļu pārvarēšanā, pavēstīja organizatori. Bricis bez soda punktiem veica gan maršrutu ar 135 centimetru augstiem šķēršļiem, gan klasisko konkūru ar 145 centimetru augstiem šķēršļiem.

Par sudraba medaļnieci kļuva Maira Leja ar Anytime Pikabello Z, summā nopelnot 6,20 soda punktus, savukārt bronzas godalgu nopelnīja Laura Penele ar Progresu, summā savācot 10,48 soda punktus.

Junioru un jauno jātnieku konkurencē par Latvijas čempioni kļuva Penele ar Rafaello, nopelnot 50 punktu. Sudraba godalgu izcīnīja Krista Kristiāna Alksne ar Lingo (39 punkti), savukārt bronzu nopelnīja Monika Cālīte ar Lemon Squash (37).

Latvijas čempions Bricis ar startu čempionātā ir apmierināts. "Lai gan pirmajā maršrutā uzvarēju ar zirgu Esmeralda un ar Emilie Jollie paliku otrais, ne mirkli nenožēloju, ka par ieskaites zirgu Latvijas čempionātā izvēlējos Emilie. Sapratu, ka tas ir labs, drošs un stabils zirgs," teica Bricis.

Savukārt Penele pastāstīja, ka īpašs prieks un patīkams pārsteigums viņai ir par izcīnīto trešo vietu pieaugušo konkurencē, kur pirmoreiz sportiste piedalījās tik augstā maršrutā.

Bērniem divu dienu kopvērtējumā par Latvijas čempioni kļuva Sabīne Siliņa ar Kalgari.