Handbolisti pārspēj igauņus Rīgas domes kausa izcīņā

Latvijas vīriešu handbola valstsvienība piektdien Olimpiskajā sporta centrā ar 34:26 pārspēja Igaunijas izlasi un tika pie pirmās uzvaras Rīgas domes kausa izcīņā, liecina organizatoru informācija. Uzvaru turnīrā nodrošināja Lietuva, kas dienas pirmajā spēlē ar 22:18 uzveica Slovākijas izlasi.

Dainis Krištopāns mājiniekiem guva septiņus vārtus, bet piecas reizes precīzs bija Jānis Pavlovičs. Igaunijai pa četriem vārtiem iekrāja Sīms Pinonens, Henri Silaste un Miks Pinonens.

Latvijas izlase bija situācijas noteicēja jau spēles sākumā un līdz pārtraukumam nodrošināja piecu vārtu pārsvaru (17:12). Otrajā puslaikā laukuma saimnieku uzvara nebija apdraudēta.

Divās cīņās Latvijas handbolistiem ir viena uzvara, un turnīra pēdējā spēlē sestdien pret Slovākiju abas komandas cīnīsies par otro vietu turnīrā. Lietuvai ar četriem punktiem ir garantēta pirmā vieta, pa diviem punktiem ir Latvijai un Slovākijai, bet Igaunija pirms pēdējās spēles ir tukšā.

Rīgas domes kausa izcīņā komandas turpina gatavoties pēdējām spēlēm 2015. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas grupās.