Dobeles «Tenax» handbolisti pēc 15 gadu pauzes izcīna Latvijas čempionu titulu

Dobeles "Tenax" handbolisti piektdien trešajā finālsērijas spēlē ar 31:27 pieveica "HK Ogre" un pēc 15 gadu pārtraukuma kļuva par Latvijas čempioniem, informēja rīkotāji. Finālsērijā līdz trim uzvarām Dobeles klubs bija pārāks ar 3:0.

Uzvarētājiem 12 vārtus guva Oskars Arājs, bet sešus iemeta Nils Kreicbergs. Mājiniekiem pa septiņiem precīziem metieniem izdarīja Arvis Laganovskis un Arnolds Straume.

HK "Ogre" astoņās minūtēs izvirzījās vadībā ar 6:2, tomēr viesi pēc vairākiem Arāja metieniem puslaika vidū rezultātu izlīdzināja (9:9). Puslaika beigās ar 17:12 bija vadībā HK "Ogre", bet pēc pārtraukuma spēles gaitu sev par labu pavērsa "Tenax". Viesi pārņēma vadību ar 20:19 un astoņas minūtes pirms spēles beigām jau nodrošināja piecu vārtu pārsvaru (27:22).

Cīņā par bronzas medaļām SK "Latgols" ar 1:0 ir vadībā pār "Celtnieks/LSPA". Nākamās spēles sērijā līdz trim uzvarām būs sestdien un svētdien Ludzā.