Gada balvu sportā saņēmušais Melbārdis: Tā būs motivācija turpmākam darbam

Gada labākā Latvijas sportista balvu saņēmušais bobslejists Oskars Melbārdis par iegūto individuālo titulu bija pārsteigts un intervijā Latvijas Radio atzina, ka nedēļas nogalē saņēmis pirmo un vienu no vislabākajām Ziemassvētku dāvanām. Lai gan Melbārža pilotētā divnieka ekipāža izcīnīja Latvijai vienīgās medaļas Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, tomēr viņš nebija nopietni uztvēris mājienus par iespēju saņemt gada labākā sportista laurus.

Melbārdis kopā ar Jāni Strengu Gada balvas sportā ceremonijā jau bija nosaukti par labāko komandu individuālajos sporta veidos, tādēļ pilots relaksēti sēdējis zālē, nedomājot, ka vēlreiz būs jākāpj uz skatuves. Melbārdis neslēpj, ka bija izbrīnīts un mazliet šokēts. Viņš sajuties pat mazliet neērti, ka tiek izcelti viņa, nevis komandas nopelni. 

Oskars Melbārdis par Gada balvas sportā saņemšanuMārtiņš Kļavenieks

  Par saņemto labākā sportista balvu Melbārdis priecājas un saka, ka vienmēr būs patīkami atcerēties tās saņemšanu. Balva viņam glabāsies mājās goda vietā un saņemtā atzinība pilotu motivēs sevi pilnveidot un attīstīt. 

  Melbādis nešaubās, ka katram ir pie kā piestrādāt un pilnveidoties. Tagad bobslejists daudz laika pavada mājās, jo sacensībās nestartē, un var pārdomāt visu. Kājas savainojuma dēļ Phjončhanā ar maksimālu jaudu pirms olimpiskā starta viņš nebija startējis un nezināja, ko no sevis gaidīt. Grūtākais laiks bijis līdz olimpiskajam startam, neilgi pirms tā jūtot, ka vēl nav pilna gatavība sacīkstēm. Taču informācija par to netika izplatīta, un Melbārža veselības likstu mērogs nebija zināms ne konkurentiem, ne pašmāju līdzjutējiem. 

  Pašlaik Melbārdim ir neierasti, bet patīkami būt mājās kopā ar ģimeni. Pašam tas ir laiks apdomāt, kā virzīt tālāk sporta gaitas. Laiks gan tāpat paiet ātri, jo pusi dienas Oskaram paņem fizioterapeita apmeklējums, viņš seko līdzi sacīkstēm, pēta sāncenšu sastāvu un tehniku, jo interese par bobsleju nav zudusi. Izlases norisēs pieredzējušais pilots nejaucas, bet saņem informāciju gan no galvenā trenera Sanda Prūša, gan komandas biedriem.

  Ziemassvētkos Melbārdis visiem novēl būt kopā ar tuvākajiem cilvēkiem, baudīt sarunas un garšīgu svētku mielastu. Savukārt jaunajā gadā viņš aicina sekot līdzi Latvijas bobslejistu gaitām, priecāties par panākumiem un nebēdāties, ja kādu reizi kas neizdodas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Bobslejs
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti