Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs, Ilmārs Bricis, Roberts Slotiņš un Daumants Lūsa svētdien Slovēnijā notiekošajās Pasaules kausa sacensībās 4x7,5 kilometru stafetē startēja pavisam neveiksmīgi un Latvijas komanda distanci nepabeidza, taču ierindojās 21. vietā, liecina organizatoru informācija.

Pirmais startā devās Rastorgujevs, taču viņam neveicās pirmajā šaušanā, kur viņš izmantoja trīs rezerves patronas un vienu mērķi nesašāva, kas viņu nobīdīja uz 22. pozīciju starp 24 komandām. Arī otrā šautuve nebija veiksmīga, līdz ar to Latvija palika 23. vietā.

Otrais startēja Bricis, kurš posmu noslēdz 22. vietā no tobrīd jau 23 komandām. Slotiņam arīdzan neveicās šaušanā, un Latvija bija pēdējā vietā. Ceturtais stafetes dalībnieks Lūsa līdz startam pat netika.

Sacensībās uzvarēja Francijas biatlonisti Žans Gujoms Beatrī, Kentēns Fijons Majē, Simons Destjē un Martins Furkāds. Otrajā vietā Krievijas komanda, bet trešajā – Vācija.

Pagājušajā sezonā šajā disciplīnā Latvijas vīru kvartets pasaules kausa kopvērtējumā ieņēma 24. vietu no 27 izlasēm.

Jau vēstīts, ka vīriešu konkurencē Latvijas biatlonisti iedzīšanas sacensībām nekvalificējās, jo sprintā neiekļuva 60 labāko vidū. Andrejs Rastorgujevs piektdien palika 70.vietā, vēl četras pozīcijas zemāk bija veterāns Ilmārs Bricis, bet Roberts Slotiņš palika pēdējais 104. pozīcijā. Savukārt vienīgā Latvijas pārstāve iedzīšanas sacensībās Baiba Bendika sestdien Slovēnijā atkāpās uz 51.vietu Pasaules kausa posmā 10 kilometru iedzīšanas distancē, kas viņai liedza nopelnīt punktus sezonas kopvērtējumā.

Savukārt dāmu stafetē svētdien uzvaras laurus plūca Vācijas sieviešu kvartets Vanesa Hinca, Franciska Hildebrande, Marena Hammeršmita un Laura Dālmeiere, kuras šautuvē izmantoja deviņas rezerves patronas un sašāva visus mērķus. Otrajā ierindojās Francija, bet trešā vieta, kas iepriekš nekādi netika prognozēta, Ukrainas sportistēm.