Rastorgujevu šaušana stāvus nelaiž augstāk par 19.vietu iedzīšanā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 4 mēnešiem.

Andrejam Rastorgujevam šaušanā stāvus pieļautās kļūdas svētdien Rūpoldingā, Vācijā, neļāva pakāpties augstāk par 19.vietu Pasaules kausa posmā 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, liecina rīkotāju informācija. Tāpat kā dienu iepriekš individuālajā distancē Rastorgujevs atstāja trīs nesašautus mērķus.

Uzvarēja nekļūdīgi šāvušais norvēģis Emils Hegle Svendsens, kurš finišēja pēc 32 minūtēm un 38,2 sekundēm, atkārtojot sestdien individuālajā distancē gūto panākumu. Otrais 18,0 sekundes aiz uzvarētāja finišu sasniedza slovēnis Jakovs Faks, savukārt laureātu trijnieku noslēdza Krievijas biatlonists Jevgēņijs Garaņičevs, no Svendsena atpaliekot 21,4 sekundes.

Rastorgujevs trasē devās 18. pozīcijā minūti aiz līdera, bet finišā viņš Svendsenam zaudēja minūti un 20,2 sekundes. Pirmajās divās šautuvēs guļus Ratsorgujevs bija nekļūdīgs, taču trešajā ugunslīnijā sekoja divas kļūdas, bet pēc pēdējās šaušanas Latvijas biatlona līderim bija jāmēro vēl viens soda aplis.

Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs ieņem 18.vietu ar 193 punktiem. Līderis ar 462 punktiem ir francūzis Martēns Furkads. Pasaules kausa izcīņas sestais posms notiks nākamnedēļ Antholcā.