Rastorgujevs uzvar Latvijas čempionātā masu starta distancē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 3 mēnešiem.

Andrejs Rastorgujevs svētdien Madonā izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā 15 kilometru distancē ar kopīgu startu, aģentūru BNS informēja Latvijas Biatlona federācijas ģenerālsekretāra Anna Jermolajeva.

Rastorgujevs četrās ugunslīnijās pieļāva piecas kļūdas, bet finišu sasniedza pēc 46 minūtēm un 54 sekundēm. Otrais palika Edgars Piksons, kurš mēroja vienu soda apli, taču Rastorgujevam zaudēja 31 sekundi. Savukārt trešo vietu ieņēma Rolands Pužulis, kurš ar septiņiem soda apļiem no uzvarētāja atpalika vairāk nekā par trīs minūtēm.

Sacensībās piedalījās 12 biatlonisti, bet paralēli notika arī Latvijas kausa izcīņa junioriem. Dāmas čempionātā nestartēja, jo Žanna Juškāne Zviedrijā gatavojas pasaules čempionātam, bet Baiba Bendika un Inga Paškovska ir apslimušas, pastāstīja biatlona federācijas amatpersona.

Jermolajeva arī informēja, ka Latvijas vīriešu komandā pasaules čempionātā, kas ceturtdien sāksies Novemesto (Čehijā) startēs Rastorgujevs, Piksons, Pužulis un Oskars Muižnieks, bet Krišjānis Meirāns būs rezervists. Daļa komandas uz Čehiju dosies jau pirmdien, bet Rastorgujevs un Piksons lidos trešdien.