Rastorgujevs sprintā Francijā finišē 33.vietā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs sestdien Francijā ieguva 33.vietu Pasaules kausa posmā 10 kilometru sprintā, informēja organizatori. Rastorgujevs kvalificējas svētdien Anesī paredzētajai iedzīšanas distancei, kur sieviešu konkurencē varēs startēt 57. vietu 7,5 kilometru sprintā ieguvusī Žanna Juškāne.

Rastorgujevs pa reizei kļūdījās katrā no divām šautvēm un uzvarētājam norvēģim Johanesam Tingnesam Bo zaudēja minūti un 32,0 sekundes. No nekļūdīgi šāvušā uzvarētāja 32,9 sekundes atpalika čehs Ondrejs Moravecs un ieņēma otro vietu, bet trešais bija Pasaules kausa sezonas līderis francūzis Martēns Furkads, kurš Bo zaudēja 37,1 sekundi.

Vēl divi Latvijas biatlonisti Rolands Pužulis un Toms Praulītis ieņēma attiecīgi 81. un 100. vietu 101 dalībnieka konkurencē. Iedzīšanai kvalificējās pa 60 ātrākajiem vīriešiem un sievietēm.

Sieviešu sacensībās sprintā Juškāne mēroja divus soda apļus un uzvarētājai šveicietei Selinai Žasperēnai zaudēja divas minūtes un 3,2 sekundes.