Latvijas un Igaunijas sieviešu basketbola līga. "TTT Rīga" – Tartu "Kalev"

Sinhronā slidošana "Riga Amber cup"

LAT-EST basketbola līga. "VEF Rīga" – "Tal Tech"

«VEF Rīga» pret «Taltech» pagarina uzvaru sēriju Latvijas-Igaunijas basketbola līgā

"VEF Rīga" sestdien mājās ar 74:69 pieveica Igaunijas kluba "Taltech" basketbolistus un papildināja uzvaru krājumu Latvijas-Igaunijas līgā, kur Latvijas čempioni arvien spēlē bez zaudējumiem, liecina organizatoru informācija.

Rezultatīvākais "VEF Rīgai" bija 19 punktus guvušais Artūrs Kurucs, bet 12 punktus pievienoja Lesters Medfords. Igaunijas komandā ar 17 punktu guvumu izcēlās Lēmets Biklers. Mājinieki pēdējo ceturtdaļu sāka ar astoņu punktu deficītu (50:58), taču ceturkšņa vidū rezultāts jau bija neizšķirts (62:62) un galotnē pārākumu pierādīja laukuma saimnieki.

Turnīra līdere ar 13 uzvarām tikpat spēlēs ir BK "Ogre", kam seko vienu panākumu mazāk guvusī "VEF Rīga".

Dienas otrā spēlē "Latvijas Universitāte" viesos Igaunijas pilsētā Raplā ar 54:80 piekāpās "Avis Utilitas" basketbolistiem. Latvijas studentus no zaudējuma neglāba Arta Arnīša 17 punkti.

Latvijas-Igaunijas līgā spēlē septiņi Latvijas klubi un astoņas Igaunijas vienības. Līdz 22.martam turnīrā izspēlēs divus apļus un astoņas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Pēc Latvijas-Igaunijas līgas uzvarētāju noteikšanas vēl notiks izslēgšanas turnīri abu valstu nacionālajos čempionātos.