«VEF Rīga» piedzīvo bezierunu zaudējumu Maskavas CSKA

Latvijas basketbola komanda “VEF Rīga” svētdien VTB Vienotās līgas spēlē ar 80:107 piekāpās Maskavas CSKA, liecina organizatoru informācija.

Jau pirmo spēles ceturtdaļu “VEF” noslēdza ar 17 punktu deficītu (15:32), otrajā spēle mazliet uzlabojās, taču deficīts pirms došanās pārtraukumā bija jau 18 punkti (39:57).

Trešajā spēles nogrieznī spēle jau bija diezgan līdzvērtīga, taču sadeldēt rezultāta starpību vefiešiem neizdevās, un arī noslēdzošajā ceturtdaļā brīnums nenotika.

Rīdzinieku rindās rezulltatīvākais bija Klāvs Čavars, kura rēķinā 15 punkti, bet Beidens Džeksens pievienoja 11 punktus.

CSKA ir VTB Vienotās līgas čempione un ir kopvērtējuma līdere arī šajā sezonā. Tikmēr “VEF Rīga” 12 spēlēs spējusi gūt tikai divas uzvaras un atrodas līgas pastarīša lomā.