«VEF Rīga» izdodas tikt pie pirmās uzvaras VTB Vienotajā līgā

“VEF Rīga” trešdien VTB Vienotās līgas spēlē mājās ar 82:74 uzvarēja Tallinas “Kalev/Cramo”, gūstot pirmo uzvaru šajā sezonā, liecina uzvarētāju informācija.

Cīņa par pirmo uzvaru turnīrā vefiešiem aizkavējās par desmit minūtēm, jo bija sabojājies uzbrukuma laika tablo. Rīdziniekiem bija jāiztiek bez traumētajiem Mareka Mejera un Roberta Stumbra. Toties maču apmeklēja 3000 skatītāju.

Kad beidzot mačs sākās - abas komandas vairāk domāja par uzbrukumu - "VEF" pateicoties Gražuļa un Ates rezultativitātei ātri vien panāca +4. Pēc tam gan iniciatīvu pārņēma viesi un izmantojot rezervistu pienesumu pirmo puslaiku noslēdza ar + 6.

Lūzuma punkts bija trešā ceturtdaļa. Tajā vefieši trāpīja sešus tālmetienus un pārņēma vadību - pirms pēdējām desmit minūtēm rīdziniekiem plus 16. Ceturtajā ceturtdaļā igauņiem atspēlēties vairs spēka nepietika. Vefam uzvara ar 82:74.

Rīdziniekiem rezultatīvākais bija Artis Ate, kura rēķinā 23 punkti – viņš bija precīzs septiņos no deviņiem tālmetieniem. 17 punktus pievienoja Andrejs Gražulis, kura rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas. Tikmēr igauņu komandas rindās ar 19 punktiem izcēlās Kavons Lūiss.

ŠĪ bija pirmā uzvara “VEF Rīga” šajā Vienotās līgas sezonā – līdz šim rīdzinieki bija aizvadījuši četras spēles, visās ciešot zaudējumus. "VEF" līdz ar to pacēlies uz 12.pozīciju

Nākamo spēli “VEF īga” VTB Vienotajā līgā aizvadīs svētdien izbraukumā pret Kazaņas “Unics”.