Štālbergs: Čehu basketbolisti ir šķietami lēnāki

Vēl mazliet, un Belgradā otro spēli olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā aizvadīs Latvijas basketbola valstsvienība, kas pirmdien ar rezultātu 88:48 uzvarēja Japānas basketbolistus.

Šī uzvara Latvijas izlases spēlētājus ir ietekmējusi pozitīvi. “Tā starpība bija liela, bet mēs neatslābinājāmies. Tas ir ļoti svarīgi šādās spēlēs, lai nākamajā dienā spēlētāji rādītu kvalitatīvu sniegumu,” tā pirms otrdienas spēles Latvija – Čehija izteicās viens no valstsvienības treneriem Artūrs Štālbergs.

To, ka latviešiem jau viena spēle aizvadīta, bet čehiem otrdienas vakarā būs šī turnīra pirmā spēle, Štālbergs minēja kā priekšrocību Latvijai, jo čehiem varētu būt lielāks starta drudzis. “Labi sanāca, ka vakar neviens nepārspēlējās. Maksimālais spēles laiks 22 minūtes. Aizvadījām labu treniņa spēli, pārguruši mēs neesam,” atklāja Štālbergs.

Otrdienas vakara spēles uzdevums Latvijas basketbola izlasei ir uzvarēt, iemest vairāk punktu nekā pretiniekiem. Šai spēle esot gan plāns A, gan plāns B, un gaidāms, ka puiši parādīs laukumā kaut ko jaunu.

Vērtējot pretinieku komandu, treneris atklāja, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo reizi, kad Latvijas basketbolisti aizvadījuši cīņu pret čehiem, viņi esot lēnāki. Taču viņš neizslēdza iespēju, ka tas ir tikai sagatavošanās posms, bet vakara spēlē pretiniekiem būs jau cits ātrums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti