Porziņģim zema precizitāte un zaudējums NBA mačā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 1 mēneša.

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" piektdien ar 119:125 piekāpās Portlendas "Trail Blazers". Dalasas komandai šis bija trešais zaudējums pēdējās piecās spēlēs, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 33 minūtes un 37 sekundes. Viņš guva 11 punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja divus metienus. Liepājnieks realizēja tikai vienu no četriem tālmetieniem un divus no septiņiem divpunktu metieniem. No soda līnijas viņš trāpīja visus četrus metienus. Kamēr Porziņģis bija laukumā, Dalasas komanda guva par desmit punktiem mazāk, nekā pretinieki. Tas bija sliktākais rādītājs komandā.

Kārtējo rezultatīvo spēli aizvadīja Luka Dončičs, kurš guva 38 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva tikpat rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem Sīdžejs Makolums sameta 32 punktus, bet par punktu mazāk bija Demjenam Lilārdam.

Vēl ceturtās ceturtdaļas ievadā "Mavericks" bija vadībā ar astoņu punktu pārsvaru, taču izšķirošajos notikumos pārāki bija Portlendas spēlētāji.

Līdz šim Dalasas klubs 40 spēlēs uzvarējis 21 reizi, kas pagaidām dod astoto vietu NBA Rietumu konferencē.

Svētdien "Mavericks" un "Trail Balzers" aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli.