Porziņģim zaudējums, Bertānam un Kurucam uzvaras NBA pārbaudes spēlēs

Kristaps Porziņģis piektdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē, kurā viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 111:118 mājās zaudēja Milvoki "Bucks", liecina NBA informācija. Savukārt Dāvis Bertāns ar deviņiem punktiem veicināja Vašingtonas "Wizards" uzvaru 115:99 viesos pār Ņujorkas "Knicks". Sestdien risinājās spēle Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā, kur Rodions Kurucs ar trim punktiem veicināja Bruklinas "Nets" uzvaru 91:77 pār Losandželosas "Lakers".

(papildināts ar Bruklinas "Nets" uzvaru)
Pamatsastāvā spēli sākušais Porziņģis 24 minūtēs (23:47) izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja un vienreiz pārtvēra bumbu. "Mavericks" pirmajā pirmssezonas spēlē savu līdzjutēju priekšā Kristaps trāpīja tikai divus no deviņiem trīspunktu metieniem, divus no četriem divpunktu raidījumiem un vienu no diviem soda metieniem.

Ar 27 punktiem "Mavericks" izcēlās Luka Dončičs, turpretim "Bucks" līderis Gianis Antetokounmpo guva 34 punktus un izcīnīja 11 bumbas pie groziem.

Bertāns spēlē pret Porziņģa iepriekš karjerā pārstāvēto "Knicks" laukumā devās uz maiņu un spēlēja 18 minūtes (18:03). Dāvja rēķinā bija arī septiņas izcīnītas atlēkušās bumbas, divi bloķēti metieni un divas rezultatīvas piespēles. Bertāns bija precīzs trijos no pieciem trīspunktu metieniem.

Bredlijs Bīls "Wizards" nodrošināja 21 punktu, savukārt "Knicks" tikpat rezultatīvs bija Markuss Moriss.

Kurucs spēli Ķīnā sāka pamatsastāvā, laukumā bija 21 minūti (21:02), atzīmējoties arī ar četrām izcīnītajām atlēkušajām bumbām un vienu bloķētu metienu. Kurucs trāpīja vienu no diviem trīspunktu metieniem, bet viņa vienīgais divpunktnieks bija neprecīzs.

"Nets" uzvaru ar 22 punktiem veicināja Kariss Leverts, turpretim "Lakers" rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Eiverijs Bredlijs.

Porziņģa un Bertāna klubi NBA sezonu atklās ar savstarpēju spēli 23.oktobrī Dalasā. "Nets" sezonu sāks tajā pašā dienā mājās pret Minesotas "Timbervolves".