Porziņģim 24 punkti «Knicks» spēlē pret Hjūstonas «Rockets»

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis parādīja izcilu sniegumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Ņujorkas “Knicks” pret Hjūstonas “Rockets”, palīdzot savai komandai uzvarēt ar rezultātu 107:102 (24:26, 34:27, 21:24, 28:25) un pārtraukt zaudējumu sēriju pret Hjūstonu, liecina NBA informācija. Turklāt šī bija pirmā “Knicks” uzvara Hjūstonā pēc desmit gadu pārtraukuma.

Pats Porziņģis kļuva par rezultatīvāko un ievērojamāko spēlētāju “Knicks” rindās, gūstot 24 punktus un savācot 14 atlēkušās bumbas. Latviešu basketbolists realizēja divus no trim tālmetieniem, sešus no deviņiem divpunktu metieniem un bija precīzs visos sešos soda metienos.

Komandas līdera Karmelo Entonija piezīmju problēmu dēļ, “Knicks” uzticēja Porziņģim vairāk veidot uzbrukumus, un šoreiz Porziņģis arī pavadīja ilgāko spēles laiku savā NBA karjerā 35 minūtes un 48 sekundes, un šajā spēles laikā bloķēja septiņus pretinieku metienus. Vēl šajā spēlē latvietim divas rezultatīvas piespēles un trīs kļūdas. Laikā, kad Porziņģis atradās laukumā, “Knicks" iemeta par 14 puntkiem varāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs mačā.

Ņujorkas komanda guvusi četras uzvaras pēc kārtas, turklāt pārtraukusi neveiksmju sēriju pret Hjūstonu. Iepriekš “Rockets" bija uzvarējis 11 savstarpējās spēlēs pēc kārtas, turklāt savā laukumā pret “Knicks" nebija zaudējis jau desmit gadus.

“Knicks” ar astoņām uzvarām 14 spēlēs ir pakāpusies uz Austrumu konferences astoto vietu.

Ņujorkiešiem ar Porziņģi sastāvā priekšā vēl divas izbraukuma spēles Floridā – pirmdien ar Maiami “Heat” un trešdien pretiniekos būs Orlando “Magic”.