Lietuvas basketbolisti ar grūtībām notur pārsvaru pār Nigērijas komandu

Lietuvas izlases basketbolisti, trešdien ar rezultātu 89:80 (13:16, 23:25, 29:13, 24:26) uzvarēja Nigēriju, liecina organizatoru sniegtā informācija.

Pirmās divas trešdaļas pagāja līdzīgā abu komandu spēlē. Lietuvieši pirmajās minūtēs izrādīja lielu pretestību Nigērijas komandai, taču lietuvieši pieļāva arī daudz kļūdu.

Nigērijas basketbolisti šo maču uzsāka negaidīti veiksmīgi, un pirmajā puslaikā guva pārsvaru, pateicoties vairākiem precīziem tālmetieniem.

Atgriežoties no pārtraukuma, trešajā ceturtdaļā Lietuvas izlase izvērsa aktīvāku spēli, kas noveda pie sekmīgākas punktu gūšanas. Jāpiebilst, ka komanda bija mierīgāka, salīdzinot ar pirmajām divām ceturtdaļām.

Tomēr trešajā ceturksnī Lietuvas basketbolisti lauza šīs cīņas gaitu - tā vidū viņi veica 12 punktu izrāvienu un panāca desmit punktu starpību kopējā mačā.

Noslēdzošajā ceturtdaļā, turpinot iesākto spēles ritmu, lietuvieši nodrošināja pārsvaru pār Nigērijas izlasi.

Jau ziņojām, ka svētdien Lietuva uzvarēja mājinieci Brazīliju.