«Liepāja/Triobet» ar otro uzvaru pār BK «Ventspils» basketbolistiem pietuvojas LBL bronzai

"Liepāja/Triobet" trešdien mājās ar 98:90 pārspēja BK "Ventspils" vienību arī otrajā spēlē par bronzas godalgām Latvijas basketbola līgā (LBL), liecina organizatoru informācija. Liepājnieki sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām panāca 2:0 pārsvaru un jau nākamajā mačā var nodrošināt uzvaru pār pērnās sezonas finālistiem.

Uzvarētājiem neapturams ar 39 punktiem bija Kristofers Ričardss, bet 14 punktus iekrāja Mikus Sokolovs. Ventspils komandā ar 28 punktu guvumu izcēlās Māris Gulbis.

Otro ceturtdaļu komandas sāka ar neizšķirtu 23:23, taču puslaika turpinājumā dominēja Liepājas komanda un pārsniedza jau 20 punktu pārsvaru (61:39). BK "Ventspils" cīņas ritējumu saasināja pēdējā ceturksnī, ko sāka ar 17:0 atrāvienu un samazināja deficītu līdz minimumam (85:86). Savukārt pēdējās divās minūtēs punktus guva tikai liepājnieki, minimālo pārsvaru 91:90 palielinot par septiņiem punktiem.

Sērijā trešā spēle sestdien paredzēta Ventspilī.

Vēlāk trešdien Vidzemes olimpiskā centra hallē noslēgsies ceturtā spēle zelta finālsērijā, kur "Valmiera/ORDO" ar 2:1 ir vadībā pret pašreizējiem čempioniem "VEF Rīga". Uzvarētājus noteiks sērijā līdz četrām uzvarām.