Latvijas U-18 basketbolisti sagrauj Čehiju un saglabā cerību iekļūt EČ ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 izlases basketbolisti otrdien Grieķijas pilsētā Volosā ar rezultātu 92:56 sagrāva Čehijas vienaudžus Eiropas čempionāta (EČ) grupu turnīra otrajā kārtā, saglabājot izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas izlases rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Verners Kohs, savukārt Renārs Birkāns izcēlās ar pieciem punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Grupu turnīra otrajā kārtā Latvijas izlasei pēdējā mačā trešdien jāspēlē pret Spāniju. Šajā mačā Latvijai nepieciešama uzvara, lai komanda varētu iekļūt ceturtdaļfinālā.

Latvijas izlasei otrajā kārtā F grupā ir viena uzvara četros mačos. Francijai un Vācijai katrai ir pa trim uzvarām trīs spēlēs, Spānijai divas uzvaras trīs mačos, Serbijai viena uzvara trīs spēlēs, bet Čehijai četri zaudējumi.

Ziņots, ka pirmdien Latvijas izlase ar rezultātu 62:91 zaudēja Francijas vienaudžiem, savukārt no pirmās grupu kārtas komandai nāca arī neveiksmes pret Serbiju ar 64:67 un Vāciju ar 76:84, taču iekļūšanu otrajā kārtā deva uzvara pār Melnkalni ar 70:61.

EČ piedalās 16 komandas, no kurām trīs vājākās atstāts augstāko divīziju.

Latvijas izlases sastāvā ir 1997.gadā dzimuši un jaunāki spēlētāji.