Latvijas ratiņbasketbola izlase ar uzvaru sāk dalību Eiropas čempionāta B divīzijā

Latvijas ratiņbasketbola izlase trešdien Eiropas čempionāta B divīzijā ar 56:53 uzvarēja Slovēnijas valstsvienību, liecina Latvijas Basketbola savienības (LBS) informācija.

Latvijas komandai Kārlis Podnieks guva 12 punktus un izcīnīja 13 bumbas, Kaspars Turks 12 (arī veiksmīgs 2+1 gājiens 7 sekundes pirms beigām), Raimunds Beginskis 11 (8 piespēles), Elvis Urga 11 (16 atl.), Agris Lasmans 10.

Ceturtdien, 16. jūnijā, plkst.17 spēle ar Īrijas izlasi, piektdien, 17. jūnijā, plkst.12 ar Serbijas vienību.

Divas labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par 1. vietu un divām ceļazīmēm uz A divīzijas turnīru. Divas pārējās turpinājumā cīnīsies par 9.-14. vietu. Pēdējās spēles paredzētas otrdien, 21. jūnijā.

Eiropas čempionāta B divīzijā 2016. gadā Latvijas izlase izcīnīja 5. vietu, 2018. gadā – 8. vietu, 2021. gadā – 3. vietu.

Latvijas ratiņbasketbola izlase piedalās Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā, kas no 15. līdz 21. jūnijam notiek Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā.