Kuruca pārstāvētā Bruklinas «Nets» spēlē Sakramento pārtrauc zaudējumu sēriju

Rodions Kurucs ar sešu punktu guvumu otrdien veicināja Bruklinas "Nets" uzvaru viesos 123:121 pār Sakramento "Kings" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, liecina NBA informācija. Bruklinas klubs pārtrauca iepriekš izbraukumā piedzīvotu trīs zaudējumu sēriju, turklāt veica iespaidīgu atspēlēšanos.

Kurucs laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 33 minūtes (32:32), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus un pārtvēra divas bumbas, kā arī pieļāva vienu kļūdu. Latvijas basketbolists netrāpīja nevienu no pieciem trīspunktu metieniem, bet realizēja divus no četriem divpunktu metieniem un divus no četriem soda metieniem.

Karjeras rezultativitātes rekordu Bruklinas komandā sasniedza d'Andželo Rasels, kurš guva 44 punktus un veica 12 rezultatīvas piespēles, savukārt "Kings" 28 punktus nodrošināja Mārvins Baglijs III.

Bruklinas klubs ļāva pretiniekiem otro puslaiku sākt ar 20:0 atrāvienu un trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība sasniedza 28 punktus, turklāt arī pēdējā ceturkšņa sākumā "Nets" vēl bija 25 punktu deficīts. Tomēr viesi turpināja cīnīties līdz galam un par to tika atalgoti.

"Nets" ar 37 uzvarām 73 spēlēs ieņem 7.vietu Austrumu konferencē, saglabājot labas izredzes uz dalību izslēgšanas turnīrā. Nākamo no izbraukumā atlikušajām trim spēlēm "Nets" aizvadīs piektdien pret Losandželosas "Lakers".