«Knicks» pagarinājumā paliek bez 34 punktus guvušā Porziņģa un zaudē Fīniksā

Kristapu Porziņģi viens punkts šķīra no personiskā rezultativitātes rekorda un viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" ar 111:113 otrdien Fīniksā pagarinājumā piekāpās "Suns", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Porziņģis guva 34 punktus un pagarinājuma priekšpēdējā minūtē pameta laukumu piezīmju normas dēļ.

Latvijas basketbolista rēķinā bija arī astoņas atlēkušās bumbas, viņam laukumā aizvadot 42 minūtes. Porziņģis bloķēja trīs metienus, pārtvēra trīs piespēles un pieļāva divas kļūdas, bet viņa +/- rādītājs bija pozitīvs +4. Porziņģis trāpīja visus četrus trīspunktniekus, astoņus no 19 divpunktu metieniem un sešus no septiņiem soda metieniem.

Pagarinājuma galotne neizvērtās Ņujorkas klubam labvēlīga - sestās personiskās piezīmes dēļ laukumu minūti un 34 sekundes pirms beigu svilpes pameta Porziņģis, bet Karmelo Entonijs sešas sekundes pirms mača beigām netrāpīja pa grozu un "Knicks" pārtērēta uzbrukuma laika dēļ zaudēja bumbu. Laukuma saimnieki sekundi vēlāk ar diviem Devina Bukera soda metieniem panāca 113:110 un noturēja uzvaru atlikušajās sekundēs.

"Knicks" otrajā puslaikā bija jāiztiek bez viena no saviem spēcīgākajiem spēlētājiem Derika Rouza, kurš laukumā vairs neizgāja muguras sāpju dēļ. Savukārt Entonijs trāpīja tikai trīs no 15 metieniem no spēles un iekrāja 13 punktus.

Uzvarētājiem 31 punktu guva Eriks Bledso, pret kuru savu sesto piezīmi nopelnīja Porziņģis.

Ņujorkas komanda cieta pēdējās astoņās spēlēs otro neveiksmi, bet saglabāja 4.vietu Austrumu konferencē. Izbraukuma spēļu sērijas turpinājumā "Knicks" ceturtdien tiksies ar Goldensteitas "Warriors".

NBA regulārā sezona ilgs līdz 2017.gada 12.aprīlim, katram klubam aizvadot 82 spēles, bet čempioni finālsērijas noslēgumā kļūs zināmi ne vēlāk kā 18.jūnijā.