Jūrmalas sporta halle ziemā var apdraudēt cilvēku dzīvības

2016. gadā svinīgi tika atklāta Jūrmalas sporta halle, kura izmaksājusi 5,3 miljonus eiro. Vērienīgs projekts, bet šobrīd ieeja hallē ir aizliegta, jo tā var apdraudēt cilvēku dzīvību.

Jumta konstrukcijas nav drošas. Būvniecības valsts kontroles biroja Ekspertīzes nodaļas vadītājs Vadims Geromikins LTV raidījumā “Sporta studija" atklāja: “Ja uzsnigs maksimāli iespējamā sniega slodze, tad var notikt sabrukums.”

Arī Jūrmalas domes būvniecības projektu vadības nodaļas vadītāja vietnieks Ivars Baltrums apstiprina, ka bīstamība ir, taču slodzes, kas var radīt kaut kādas deformācijas, iespējamas tikai pie milzīgas sniega segas un atkušņa, kas var radīt papildu slodzi. Citā laikā ar halli problēmu neesot.

“Šobrīd ir izstrādāts projekts konstrukciju pastiprināšanai, un, tiklīdz tas būs noekspertēts, saskaņots būvvaldē, tajā brīdī tiks veikta konstrukciju pastiprināšana. To veiks projektētājs par saviem līdzekļiem,” paziņoja Baltrums.

Konstrukciju pastiprināšana nebūs ātrs darbiņš. Projekta apstiprināšana var ievilkties līdz pat pavasara sākumam. Ziemas laikā šī būve var būt bīstama. Arī Jūrmalas basketbola klubs šeit spēles vairs nedrīkst aizvadīt.

“Mēs šajā situācijā esam zaudētāji, bet jāatceras, ka bez mums tur ir arī skolnieki un visa Jūrmalas sporta dzīve tur tiek organizēta. Mēs esam tikai neliela daļiņa,” “Sporta studijai” atzina BK “Jūrmala” prezidents Edgars Jeromanovs.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti