Gada sportista Porziņģa metieni atgriešanās spēlē grozu neatrod

Pēc divu spēļu izlaišanas savainojuma dēļ Kristaps Porziņģis ceturtdien atgriezās laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" mājās ar 102:93 pārspēja Austrumu konferences līderi Bostonas "Celtics", tiesa, neviens liepājnieka metiens no spēles grozā nekrita, liecina NBA informācija.

Kristapa rēķinā bija viens punkts ar 50 procentu trāpījumu no soda metienu līnijas, par ko trešajā ceturtdaļā Porziņģis izpelnījās skatītāju sarkastisku sajūsmu, savukārt no spēles visi 11 viņa metieni bija neprecīzi. Porziņģis izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un veica vienu rezultatīvu piespēli, taču trešo reizi NBA karjerā netrāpīja nevienu metienu no spēles.

Kopš trešās ceturtdaļas vidus Porziņģis bija uz rezervistu soliņa un piedzīvoja vēl vienu neveiksmīgu maču tieši pret "Celtics". Nelielu ceļgala savainojumu sadziedējušais Porziņģis dienu iepriekš pēc treniņa uzsvēra, ka pret "Celtics" jo īpaši grib spēlēt, lai revanšētos par neveiksmīgo sniegumu abu komandu iepriekšējā mačā. Oktobrī "Celtics" basketbolisti Ņujorkas klubu uzveica ar 110:89, turklāt Kristapam arī tad pagalam neveicās ar metienu precizitāti.

Šoreiz rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 32 punktiem bija Maikls Bīslijs, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas, bet "Celtics" ar 32 punktiem izcēlās Kairijs Ērvings.

Nākamā spēle Ņujorkas klubam būs piektdien Detroitā pret "Pistons". "Knicks" ar 17 uzvarām 31 spēlē ieņem 8.vietu Austrumu konferencē.

Jau vēstīts, ka Porziņģis ieguva balvu kā gada labākais Latvijas sportists, bet svinīgajā pasākumā ceturtdien Rīgā piedalīties nevarēja.

Individuāli veiksmīgāk ceturtdien nospēlēja Dāvis Bertāns, tiesa, viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ar 89:100 viesos piekāpās Jūtas "Jazz". Bertāns 17 minūtēs guva astoņus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Dāvis trāpīja divus no četriem trīspunktu metieniem un vienīgo divpunktnieku.