Dalasas «Mavericks» bez Porziņģa nespēj uzvarēt otro spēli pēc kārtas

Otro izslēgšanas spēli pēc kārtas otrdien izlaida Kristaps Porziņģis, un viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 111:154 piekāpās Losandželosas "Clippers", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Clippers" ir vadībā ar 3-2

Porziņģis spēli izlaida labā ceļgala sāpju dēļ. Šis pats iemesls liedza viņam piedalīties svētdienas mačā, kad "Mavericks" saspringtā galotnē guva panākumu.

Rezultatīvākais "Mavericks" sastāvā ar 22 punktiem bija Luka Dončičs.

Uzvarētājiem ar 35 punktiem atzīmējās Pols Džordžs.

Trešajā ceturtdaļā "Mavericks" palika bez galvenā trenera Rika Kārlaila, kurš pēc protesta tika izraidīts no zāles. Dalasas treneris iebilda pret pretinieku novēloto izaicinājuma pieprasīšanu, kas beigās tāpat bija nesekmīgs. Tiesa, Kavajs Leonards nerealizēja nevienu no diviem šajā situācijā nopelnītajiem soda metieniem.

Kārlails tiek izraidīts no spēles

Spēles ievadā septiņu punktu pārsvaru guva "Mavericks", tomēr jau pēc pirmās ceturtdaļas Losandželosas komanda bija vadībā ar 19 punktu pārsvaru. Izrāvienu "Clippers" veica pēdējā ceturtdaļā, krietni palielinot jau tā vareno atstatumu.

Nākamā spēle abām komandām paredzēta ceturtdien.

Līdz šim "Clippers" uzvarējuši katrā nepāra skaita sērijas mačā, savukārt "Mavericks" pēc katra zaudējuma rezultātu izlīdzinājuši.

Jau ziņots, ka Radiona Kuruca Bruklinas "Nets" izstājās pēc četrām aizvadītām spēlēm.

Nākamo kārtu Orlando Disneja pasaules sporta kompleksā sasniegušas trīs komandas - pašreizējie čempioni Toronto "Raptors", Bostonas "Celtics" un Maiami "Heat".