BK «Ventspils» otrajā puslaikā nodrošina uzvaru pret «Jūrmalu»

BK „Ventspils” sestdien Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas ietvaros savu skatītāju priekšā ar 79:55 pārspēja BK „Jūrmala”, liecina organizatoru informācija. Uzvaru mājinieki nodrošināja otrajā puslaikā.

Uzvarētāju labā ar 18 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Jānis Bērziņš. BK „Jūrmala” sastāvā rezultatīvākais bija Pjērs Hemptons, kura kontā 12 punkti.

Spēles pirmajās desmit minūtēs trīs punktu pārsvaru iekrāja „Ventspils”, taču līdz puslaikam viesi to bija sadeldējuši (33:33). Otrajā puslaikā pārliecinoši dominēja laukuma saimnieki, kas tika pie viegla panākuma.

BK „Ventspils” šī bija sestā uzvara septiņās spēlēs. Tas viņiem dod trešo vietu kopvērtējumā. Līderos nepārspētas atrodas „VEF Rīga” un BK „Ogre”.