BK «Ogre» nonāk uzvaras attālumā no nākamās «play off» kārtas

Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēlē BK “Ogre” viesos ar rezultātu 93:81 uzvarēja “Valka/Valga” vienību, sērijā līdz trim uzvarām panākot vadību 2-0, liecina organizētāju informācija. Līdz ar to līdz nonākšanai turnīra pusfinālā ogrēniešus šķir vairs tikai viena uzvara.

Rezultatīvākais "Ogres" sastāvā ar 19 punktus bija Mārcis Vītols, bet 14 punkti Kristapa Dārgā rēķinā. Savukārt "Valka"/"Valga" komandā ar 16 punktiem izcēlās Egerts Hallers, bet Māra Ziediņa rēķinā 14 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Jau no pašas spēles sākuma viesi izvirzījās vadībā, un pirmo puslaiku noslēdza ar iespaidīgu pārsvaru - 13 punktiem (52:39). Nākamajā spēles ceturtdaļā gan mājinieki spēja parādīt raksturu u atspēlēt 12 punktu pārsvaru, taču šo inciatīvu "Valka/Valga" nespēja noturēt arī noslēdzošajā spēles nogrieznī.

Šajā mačā iniciatīva jau no spēles sākuma bija ogrēniešu pusē, turklāt viesi pirmo puslaiku noslēdza ar 13 punktu vadību - 52:39. Tiesa, trešajā ceturtdaļā "Valka"/"Valga" atjaunoja intrigu par uzvaru šajā mačā, ar vairākiem sekmīgiem tālmetieniem panākot Latvijas klubu.

Jau ziņots, ka pirmajā abu komandu tikšanās reizē 25. aprīlī “Ogre” bija pārāka pār “Valku/Valgu” ar 94:79.

Nākamā sērijas spēle paredzēta jau nākamnedēļ – 2. maijā. BK "Ventspils" un "VEF Rīga" kā divas spēcīgākās regulārās sezonas komandas LBL izslēgšanas turnīrā iesaistīsies tikai pusfinālā, bet viņu pretinieki kļūs zināmi izslēgšanas pirmajā kārtā.