Bertāns ar 17 punktiem rezultatīvākais «Bilbao Basket» uzvarā basketbola Eirokausa spēlē

Dairis Bertāns ar 17 punktiem otrdien bija rezultatīvākais Eiropas basketbola līgu savienības (ULEB) rīkotās Eirokausa izcīņas grupas turnīra spēlē, kurā viņa pārstāvētais Spānijas klubs ''Bilbao Basket'' ar 94:60 viesos Vācijā uzvarēja Oldenburgas ''EWE Baskets'', liecina organizatoru informācija.

Bertāns spēli sāka pamatsastāvā, spēlēja 23 minūtes (23:15), trāpīja četrus no septiņiem trīspunktu metieniem un vienu no diviem divpunktniekiem, kā arī visus trīs soda metienus. Bertāna rēķinā bija arī divas izcīnītas atlēkušās bumbas.

Trijās spēlēs sešu komandu A grupā "Bilbao Basket" rēķinā ir divas uzvaras un zaudējums.

Savukārt Anžejs Pasečņiks otrdien guva četrus punktus Spānijas kluba ''Gran Canaria'' basketbolistu uzvarā mājās 103:76 pret ''Brindisi'' no Itālijas. Pasečņiks spēlēja septiņarpus minūtes (7:34) un guva četrus punktus ar trāpītiem diviem no trim divpunktu metieniem.

Laspalmasas komanda ar trim uzvarām ir B grupas līdere.