Bertāna «Wizards» pagarinājumā pret «Spurs» pārtrauc uzvaru sēriju; «Mavericks» bez Porziņģa zaudē

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" pirmdien ar 143:146 pagarinājumā zaudēja Sanantonio "Spurs", pārtraucot astoņu uzvarētu spēļu sēriju. Tikmēr citā spēlē Kristapa Porziņģa Dalasas "Mavericks" ar 106:113 zaudēja Sakramento "Kings", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Porziņģis šo spēli izlaida traumas dēļ.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot 34 minūtes (34:25). Viņš guva 13 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un bloķēja divus metienus. Rūjienietis trāpīja trīs no pieciem trejačiem un visus četrus sodiņus. Kamēr Bertāns bija laukumā, "Wizards" guva par deviņiem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Vašingtonas komandā ar 45 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls. Savukārt Rasels Vestbruks guva 22 punktus, izcīnīja 13 bumbas zem groziem un atdeva 14 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem Demārs Derouzens sameta 37 punktus.

Vēl ceturtās ceturtdaļas ievadā "Wizards" panāca deviņu punktu pārsvaru, taču to noturēt neizdevās. Visas spēles gaitā komandas kopumā 31 reizi mainījās vadības grožiem.

Šis Vašingtonas komandai bija pirmais zaudējums pēdējās deviņās spēlēs.

Citā spēlē Porziņģis palika ārpus pieteikuma potītes traumas dēļ.

Rezultatīvākais "Mavericks" komandā bija Luka Dončičs, kurš guva 24 punktus, bet vēl 19 pievienoja Tims Hārdevejs juniors.

Uzvarētājiem ar 24 punktiem izcēlās Rišauns Holmss.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 33 uzvarām 60 spēlēs ir sestie NBA Rietumu konferencē. Savukārt "Wizards" ar 27 panākumiem 61 spēlē ir desmitie Austrumu konferencē.

Vēlāk otrdien Dalasas komanda spēlēs pret Goldensteitas "Warriors", bet trešdien "Wizards" uzņems pagājušā gada čempionus Losandželosas "Lakers".