Basketbolists Porziņģis ar rezultatīvu spēli kaldina «Mavericks» uzvaru; Bertāns zaudē

Rezultatīvu spēli pirmdien aizvadīja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kura pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 120:96 pārspēja Šarlotas "Hornets". Tikmēr citā mačā Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 107:113 piekāpās Denveras "Nuggets", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 25 minūtes (25:17), kuru laikā guva 24 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un bloķēja piecus metienus. Liepājnieks realizēja trīs no astoņiem tālmetieniem, četrus no astoņiem divpunktu metieniem un septiņus no deviņiem sodiņiem. Porziņģim esot uz parketa, "Mavericks" iekrāja 12 punktu pārsvaru.

Liepājnieks bija rezultatīvākais spēlētājs mačā.

Porziņģa mača spilgtākās epizodes

Šarlotas labā Terijs Rozjērs un Kellijs Ubre katrs guva 20 punktus.

Džeisons Kids par Kristapa Porziņģa spēli
00:00 / 00:36
Lejuplādēt

Porziņģi pēc spēles uzteica "Mavericks" treneris Džeisons Kids. Kristaps bija lielisks jau spēles sākumā, kā arī lieliski palīdzēja aizsardzībā, paskaidroja treneris.

Tikmēr citā spēlē Bertāns spēlēja 31 minūti un 25 sekundes, kuru laikā guva 21 punktu, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pārtvēra piecas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Rūjienietis trāpīja piecus no deviņiem trejačiem un trīs no četriem divpunktu metieniem. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par 22 punktiem vairāk nekā pretinieki. Tas bija pārliecinoši labākais rādītājs komandā.

Arī Bertāns bija rezultatīvākais savas komandas basketbolists.

Uzvarētājiem Nikola Jokičs guva 28 punktus.

Jokičs spēles ceturtajā ceturtdaļā tikai izraidīts no laukuma pēc tam, kad atklāti protestēja par tiesnešu darbībām laukumā. Serbu basketbolists bija sašutis, ka tiesneši nenosvilpa piezīmes vairākās epizodēs, kurās bija kontakts pret viņu.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 15 uzvarām 28 spēlēs ir septītie NBA Austrumu konferencē. Pozīciju zemāk Rietumu konferencē ir "Mavericks", kas uzvarējuši 14 no 27 spēlēm.

Trešdien Dalasas vienība savā laukumā spēlēs ar Losandželosas "Lakers", bet "Wizards" izbraukumā tiksies ar Sakramento "Kings".