Basketbolists Bertāns negūst punktus, «Mavericks» galotnē izcīna sesto uzvaru pēc kārtas

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" pirmdien izbraukumā ar 111:106 pārspēja Hjūstonas "Rockets", uzvarot sesto spēli pēc kārtas, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) infromācija.

Bertānas laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot nepilnas piecas minūtes (4:46). Viņš punktus neguva, jo viņa vienīgais trejacis bija nesekmīgs, bet rūjienietis tika pie vienas atlēkušās bumbas. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par 11 punktiem mazāk nekā mājinieki. Tas bija otrais sliktākais rādītājs komandā.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Luka Dončičs, kurš guva 39 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr "Rockets" labā 25 punktus iekrāja Kevins Porters juniors.

Teju visas spēles garumā vadības groži piederēja "Rockets". Trešajā ceturtdaļā viņu pārsvars pat sasniedza 18 punktus. Arī pēdējās ceturtdaļas vidū viņi bija priekšā ar septiņiem punktiem, taču galotnē pārāki bija "Mavericks" spēlētāji, kas veica izrāvienu un pārņēma vadību.

Dalasas komandai šis bija sestais panākums pēc kārtas. Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 22 uzvarām 38 spēlēs pakāpusies uz 4. vietu NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "Mavericks" aizvadīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot Bostonas "Celtics".