Basketbolistam Bertānam viens precīzs trejacis, «Mavericks» otro kārtu sāk ar zaudējumu

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otro kārtu pirmdien ar zaudējumu sāka Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks", kas viesos ar 114:121 zaudēja Fīniksas "Suns", liecina līgas informācija. Nākamo kārtu sasniegs komanda, kas pirmā uzvarēs četras reizes.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot astoņas minūtes un 27 sekundes. Rūjienietis guva trīs punktus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Bertāns šajā spēlē izmeta divus tālmetienus, no kuriem viens bija precīzs. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par četriem punktiem vairāk nekā "Suns".

Rezultatīvākais "Dalasas" komandā ar 45 punktiem bija Luka Dončičs.

Tikmēr mājiniekiem Deandrē Ajtons guva 25 punktus.

Fīniksas komanda atradās vadībā visas spēles garumā. Pēdējās ceturtdaļas ievadā mājinieku pārsvars vienubrīd sasniedza pat 21 punktu, "Mavericks" to sadeldēja līdz pat pieciem punktiem, tomēr pilnībā atspēlēties Dalasas komanda nespēja.

Abu komandu otrā savstarpējā spēle paredzēta trešdien, komandām atkārtoti tiekoties Fīniksā.

Regulāro sezonu Dalasas komanda noslēdza Rietumu konferences ceturtajā vietā. Savukārt "Suns" bija konferences uzvarētāji.

Jau ziņots, ka "Mavericks" izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 4-2 pieveica Jūtas "Jazz".

Bertāns ir vienīgais Latvijas pārstāvis NBA izslēgšanas turnīrā, jo Kristapa Porziņģa Vašingtonas "Wizards" sezonu noslēdza ārpus konferences labāko astotnieka.