Basketbolistam Bertānam deviņi punkti, «Mavericks» arī otrajā spēlē zaudē «Suns»

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvēta Dalasas "Mavericks" trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēlē ar 109:129 viesos piekāpās Fīniksas "Suns", liecina līgas informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 0-2.

Bertāns spēlēja 18 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā guva deviņus punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Rūjienietis trāpīja trīs no septiņiem tālmetieniem. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par septiņiem punktiem vairāk nekā mājinieki. Tas bija labākais rādītājs komandā.

Rezultatīvākais Dalasas vienībā bija ar 35 punktiem bija Luka Dončičs.

"Suns" labā Devīns Bukers izcēlās ar 30 punktiem.

Vēl puslaiku mijā "Mavericks" bija divu punktu pārsvars. Arī pēdējās ceturtdaļas ievadā abas komandas šķīra vien trīs punkti, taču "Suns" galotnē veica varenu izrāvienu, droši uzvarot otrajā spēlē.

Nākamās divas spēles notiks Dalasā. Sērijas trešais mačs paredzēts jau piektdien.

Jau ziņots, ka "Mavericks" izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4-2 pieveica Jūtas "Jazz".

Bertāns ir vienīgais Latvijas pārstāvis šī gada NBA izslēgšanas turnīrā.