​​​​​​​Ar Bertāna astoņiem punktiem «Spurs» nepietiek uzvarai Vašingtonā

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" otrdien izbraukumā ar 106:116 zaudēja Vašingtonas "Wizards" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē un cieta otro neveiksmi pēc kārtas, liecina NBA informācija. Dāvis guva astoņus punktus viņam atvēlētā prāvā spēles laikā.

Bertāns spēlēja 19 minūtes, trāpīja divus no sešiem trīspunktu metieniem un vienu no trim metieniem no tuvākas distances. Latvijas basketbolista rēķinā vēl bija pa vienai izcīnītai atlēkušai bumbai, rezultatīvai piespēlei, kā arī viens bloķēts metiens un pārtverta bumba.

"Spurs" rezultatīvākais ar 13 punktiem bija komandas līderis Lamarkuss Oldridžs, kurš ceļgala savainojuma dēļ spēlēja tikai pirmajā puslaikā, turpretim uzvarētājiem ar 15 punktiem izcēlās Markīfs Moriss.

Sanantonio klubs ar 74 spēlēs gūtām 43 uzvarām ieņem 6.vietu Rietumu konferencē. Martā pēdējo spēli "Spurs" aizvadīs ceturtdien mājās pret Oklahomasitijas "Thunder".